top of page

Słowem czynimy wszystko

Od wieków jednym ze sposobów na porozumienie, przekonanie czy upamiętnienie jest słowo. Tak przekazujemy sobie to co dla nas istotne.

Nawiążmy współpracę, by "słowem" osiągnąć Twój cel. Z pieczołowitością i zarazem przyjemnością pomożemy przy Twoim projekcie.

Materiały reklamowe

Ulotki, plakaty, wizytówki, menu restauracyjne, katalogi i wiele innych materiałów drukowanych. 

To co oferujesz swoim klientom warte jest umiejętnego zaprezentowania. Szykowny, trafiający do przekonania materiał to narzędzie, dzięki któremu przedstawisz swoje produkty lub usługi w sposób celowy. Pomożemy Ci czynić reklamę z klasą.

Magazynki poliestrowe

Twoja historia

Wspomnienia są ulotnie. Zdjęcia niszczeją. Zachowaj swoją historię i pozwól, by kolejne pokolenia o niej usłyszały. 

 

Opracowujemy publikacje o Twojej rodzinie, w których zdjęcia przeplatają się ze wspomnieniami, historią i genealogią. Pokazujemy jak na przestrzeni lat zmieniała się okolica oraz rzeczywistość, w której obracali się Twoi przodkowie. Publikacja ta jest sentymentalną podróżą w przeszłość.

Vintage portret rodziny

Publikacje o Twojej firmie

Hotele, restauracje, przedsiębiorstwa - stworzyłeś lub kontynuujesz coś, co odpowiada na potrzeby klientów. Opowiedz innym o tej niezwykłej drodze.

Przygotowujemy eleganckie publikacje o historii Twojej firmy. W sposób barwny oraz jednocześnie godny przywołujemy początki, sukcesy, ale też wyzwania, z którymi mierzyła się Twoja organizacja. Materiał, dzięki któremu dzieje Tego co stworzyłeś, zostaną zachowane.

Maszyna do pisania Klawisze

Konferansjerstwo

Spotkania, eventy, gale, uroczystości - to wydarzenia, które budują wizerunek Twój i Twojej organizacji.

Usługi konferansjerskie wykonuję od 2015 roku. Prowadzę wystąpienia publiczne na żywo f2f jak i online. Do tej pory na moim koncie jest ponad 400 wystąpień publicznych.

Mówca/czyni motywacyjny/a
bottom of page